BG EN

Побеснели джигити почупиха с камъни камера за скорост

ГОРЕЩО
ЧАС ПИК

Побеснели джигити почупиха с камъни камера за скорост

12218
на 27.02.2016
Побеснели джигити почупиха с камъни камера за скорост

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Изнервени шофьори разбиха с камъни новата камера за отчитане на превишена скорост на входа на бургаския ж. к. „Меден рудник”, съобщава „Флагман.бг”, като се позовава на очевидец, изпратил снимка.

препоръчано

Камери за отчитане на несъобразена скорост бяха поставени в двете платна на входа на комплекса, в района на бензиностанция "Лукойл". Този следобед там стана и верижна катастрофа, която блокира движението. 

"Вероятно някой нервен нарушител се е саморазправил с новата камера. Явно в тази държава няма закони или ако има - те не важат за всички", пише очевидецът. 

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Ето какъв е топ хороскопът на Алена за днешната неделя - несполуки преследват Девите още от сутринта, успехът съпътства Стрелците САМО В ПИК: Ето какъв е топ хороскопът на Алена за днешната неделя - несполуки преследват Девите още от сутринта, успехът съпътства Стрелците
ПИК TV x
Петър Кичашки пред ПИК TV: Вот на недоверие от ПП-ДБ след положителен доклад на ЕК, ще е като на свинче звънче Петър Кичашки пред ПИК TV: Вот на недоверие от ПП-ДБ след положителен доклад на ЕК, ще е като на свинче звънче
ново
Днес: 73
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК