ГОРЕЩО
МЪЛНИЯ В ПИК! До часове става ясно дали ПП и ДБ се цепят. Радев слага жена за шеф на парламента
Алгафари пред ПИК TV: Радев е големият победител. Първото му изпитание - всички ще искат повече средства (ВИДЕО)
"Да, България" и ДСБ сами се вкараха в капана - случаят "Манол Пейков" заплашва да разцепи ППДБ
ИЗВЪНРЕДНО! Прокуратурата с подробности за изборните преписки на МВР - повечето били по анонимни сигнали и непотвърдени
Бившият евродепутат Асим Адемов прозря истината за катастрофалния резултат на ГЕРБ - не е заради ППДБ и ДПС, а заради тези вътрешнопартийни грешки
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Озверял ломчанин преби служител на магазин, съобщиха от МВР в Монтана.
препоръчано
Случаят е от снощи, около 20:50 часа. Тогава в хранителен магазин на улица "Александровска", 48-годишен местен жител, нанесъл побой чрез удари в областта на лицето на 34-годишен служител на търговския обект.
При побоя на потърпевшия била причинена лека телесна повреда, без опасност за живота. С полицейска заповед 48-годишният е задържан до 24 часа.
По случая са снети сведения от свидетел и образувано досъдебно производство по чл. 325, ал. 1 от НК.
свързани новини
Мъж преби жена пред магазин в Оряхово
10266
на 09.05.2023
Спипаха мотоциклетист с над 3 промила алкохол в Дупница
7177
преди 6 часа
Група момчета взе парите на 20-годишен младеж в Стара Загора и избяга
10746
преди 7 часа
Хванаха служител на МВР яко почерпен зад волана
12501
преди 7 часа
Семейна кавга между баща и син в Павликени приключи със стол в главата
7925
преди 7 часа


