BG EN

Повдигат обвинения на 22 от подкупните митничари на Капитан Андреево

ЧАС ПИК

Повдигат обвинения на 22 от подкупните митничари на Капитан Андреево

9237
на 14.12.2015
Повдигат обвинения на 22 от подкупните митничари на Капитан Андреево
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Обвинени са 22 митнически служители от "Капитан Андреево", за 14 от тях ще се поиска най-тежката мярка „задържане под стража”, а 8 са с парична гаранция. Това съобщи днес Даниела Попова, ръководител на Апелативната спецпрокуратура.

препоръчано

Припомняме, че на граничния пункт "Капитан Андреево" бе разбита организирана престъпна група, уличена в получаването на подкупи. Арестувани бяха 33-ма митничари, като между тях и началник смяна.

При обиска в домовете на задържаните били открити общо 100 000 лева. Митничарите са вземали подкуп, за да пропускат непроверени превозни средства. Така наречената такса "спокойствие" за автомобили и камиони е била различна - от 5 до 300 евро.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Варненският общински съветник Стоян Петков с последни разкрития за Баба Алино: Коцев и администрацията му са тупали топката. Кметът дължи отговори на ТЕЗИ ВЪПРОСИ (ВИДЕО) ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Варненският общински съветник Стоян Петков с последни разкрития за "Баба Алино": Коцев и администрацията му са тупали топката. Кметът дължи отговори на ТЕЗИ ВЪПРОСИ (ВИДЕО)
ново
Днес: 88
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК