ГОРЕЩО
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК! Шофьорът на "Глово" от сблъсъка с Ивайло Мирчев отиде в парламента, за да търси извинение. Костадинов иска оставката на полулидера на ДБ (ВИДЕО)
СУПЕР ШОУ В ПИК! Софиянци, пазете колите си от Манол Пейков - бившият депутат навести колегите си от ДБ в парламента, забрави къде е паркирал, а след това... (СНИМКИ)
ПОВТАРЯ ЛИ СЕ СЦЕНАРИЯТ: Тиктокърът Стоян Колев изчезва след излизането от ареста
ТРОЯНСКИ КОН! Наш евродепутат с ОСТРИ думи: Северна Македония би създала трусове и проблеми в ЕС
България в „ЗЛАТНАТА СРЕДА“ на НАТО: Отделяме за отбрана колкото Франция, изпреварихме Италия
БЪЛГАРИЯ ДНЕС
Повиши се нивото на Дунав в началото на българския участък на реката
5194
на 27.03.2016
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Повиши се нивото на Дунав в началото на българския участък на реката. При Ново село за последните 2 часа е регистрирано повишение от 7 см, нивото на Дунав е 572 см, съобщиха от местната Хидрометереологична станция.
препоръчано
При рейката на Видинското пристанище е измерено покачване на речното ниво от 4 см, водният стоеж е 618 см. Край Лом водният стоеж е 636 см, покачването е с 1 см.
Понижило се е нивото при Оряхово с 2 см и нивото там е 527 см. Температурата на водата край Ново село е 8,4 градуса.
свързани новини
Продължава да се повишава нивото на река Дунав при Свищов
5987
на 26.03.2016


