ГОРЕЩО
Колтуклиева ПОДПУКА социолозите - стимулират конформисткия вот
САМО В ПИК И "РЕТРО": Ани Цолова дере фенове по 350 евро
Отправиха ДВА ВЪПРОСА към МВР, чиито отговори могат да сложат край на спекулациите за нощната оперативка на Демерджиев в ГДНП
Делян Добрев: Вдигането на социалните плащания и пенсиите не трябва да става на гърба на високи осигуровки и данъци
ГРАНДИОЗЕН СКАНДАЛ В ППДБ! Демократите плашват с РАЗВОД заради едноличното управление на Асен Василев
ЧАС ПИК
Повреда на двигателя причинила катастрофата на пакистанския военен хеликоптер
3668
на 08.05.2015
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Повреда на двигателя е причинила катастрофата на пакистанския военен хеликоптер, в която загинаха седем души, включително посланиците на Норвегия и Филипините и съпругите на посланиците на Индонезия и Малайзия, съобщи ДПА.
препоръчано
Агенцията цитира министъра на външните работи на Пакистан Айзаз Чаудри. Той съобщи, че намерена черната кутия, записваща разговорите на пилотите и е започнало разследване на случая.
Чаудри изключи вероятността злополуката да е в резултат на терористични действия.
Хеликоптер с единадесет души на борда се разби в Пакистан
3668
на 08.05.2015


