ГОРЕЩО
Простреляха жена в центъра на Варна
ПЪРВИ ДУМИ НА ИЛИЯНА ЙОТОВА СЛЕД КЛЕТВАТА НА КАБИНЕТА: Очакваме бързи резултати, има много подводни камъни
Пътуване без граници: големият план за лято 2026 започва сега (СНИМКИ)
Giro d'Italia 2026 стартира на българска земя
КУТИЯТА НА ПАНДОРА! Легализира ли АПИ източването на милиони чрез „мъртви“ задания в последния ден на кабинета "Гюров"
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Халфът на Ювентус Пол Погба поднови тренировки наравно със своите съотборници вчера. Той се включи в заниманието на "бианконерите" и се очаква да бъде на разположение на треньора Масимилиано Алегри за двубоя с Каляри в събота.
препоръчано
Младокът бе дълго време извън терените, тъй като лекуваше контузияа на бедрото, получена в мача с Борусия (Дортмунд) на 19 март в Шампионската лига.
Сега обаче той вече е здрав и се очаква да може дори да започне като титуляр в реванша с Реал (Мадрид) от 1/2-финала в турнира на шампионите.
Преди това обаче Алегри ще иска да го теста в срещата с Каляри, за да провери какво е моментното му състояние./sportal.bg
свързани новини
Реал (Мадрид) вади 100 милиона за Пол Погба
4051
на 14.01.2015
Наш национал подписва професионален договор с Милан
7170
преди 3 часа
Билет за финала на Световното по футбол се продава за 11,5 млн. долара
9400
преди 21 часа
Време е да разберем кой ще бъде английският финалист в Лига Европа
10899
преди 22 часа
Напрежение в Париж след класирането на ПСЖ
8603
преди 22 часа


