ГОРЕЩО
ЧУДЕСНО ВРЕМЕ! Слънчево и топло, живакът скача до пролетните 19 градуса (КАРТА)
Йордан Цонев ПОПИЛЯ Летящата Козила, Мирчев и ППДБ: Назначиха си служебни кабинети и ми говорят за безпристрастност! Зловеща наглост! (ВИДЕО)
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Виктор Димчев с нови разкрития за служебното правителство и връзката на ППДБ с "Петрохан": Вътрешният министър е забранил действия по този случай (ВИДЕО)
УНИЖЕНИЕ В ПАРЛАМЕНТА! Станислав Анастасов заговори за пиянските запои на европрокурорката Теодора Георгиева и Емил Дечев: Няма да мине номерът да отклоните вниманието от случая "Петрохан" (ВИДЕО)
САМО В ПИК TV! Шефът на "Галъп" Петко Петков: ППДБ вървят надолу заради "Петрохан" (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Тялото на Мартин Божанов - Нотариуса, е било погребано вчера. Траурната церемония се е състояла в тесен семеен кръг, пише столичен ежедневник.
препоръчано
Погребението е било на едно от частно гробище в покрайнините на София и на него са присъствали семейството и няколко близки на покойника.
Тялото на Нотариуса е било освободено от Съдебна медицина през миналата седмица.
Мартин Божанов, известен с прякора си Нотариуса беше застрелян в края на миналия месец в столичния квартал "Горна Баня".
След убийството му пък се разбра за редица схеми по високите етажи на държавата.


