ГОРЕЩО
ЕДИНСТВЕНО В ПИК! Георги Марков БЕЗПОЩАДЕН: Христо Иванов разгроми Конституцията! Радев не трябва да пуска партизаните на Сорос от ППДБ във властта
"ВРЕМЕ Е ЗА БОЛЕЗНЕНАТА ИСТИНА"! Младите в ГЕРБ се вдигнаха на бунт срещу старите - изпратиха кърваво писмо
Константин Мишев НАПРАВИ ЗА СМЯХ Кандев: Някакъв Картоф плашил главния секретар на МВР - за малко да го объркам с Компира от Самоков. А то имало разлика между картоф и компир
Доц. Буруджиева посочи единствения проблем, който може да се появи със старта на Народното събрание
Хороскопът казва: имаш късмет: кои зодии са родени за джакпота тази пролет
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Подпорна стена се срути рано тази сутрин в село Пороминово, община Кочериново. Няма пострадали, съобщи БНТ. Две бетонни пана с височина от 4 метра са паднали върху улица.
Друго пано, на около 7-8 метра след срутването, също е поддало. Размествания има и в други участъци, а причината вероятно е заради подпорния дъжд, който вали от часове.
На място пристигнаха и служители на община Кочериново.
Улицата е отцепена, а участъкът по цялото протежение на стената е обезопасен.
препоръчано
Трагедия в Смолян: Мъж полетя от подпорна стена и почина на място
20592
на 13.05.2019
УЖАС! Паднала подпорна стена затрудни движението в Смолянско
15898
на 16.07.2017


