ГОРЕЩО
Изненадваща промяна в тона на "Дондуков" 2. Ето какво направиха от ДПС-Ново начало, докато Мирчев иска да раздава юмруци
Мащабна спецакция срещу пране на пари в София: Иззети са 400 000 евро и множество ценности
След акцията в Ловеч и София: Росен Стъкларя остава за постоянно в ареста
Александър Йорданов за срещата с ППДБ при Радев: Различия в мненията - нула. Акъл - един. Но за власт мерак - неугасим
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ: Ръководството на БСП подава оставка - Зафиров остава лидер
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Цената на петрол Brent в понеделник падна до под 100 долара за барел за първи път от юни 2013 година, съобщава Bloomberg. Октомврийските фючърси за Brent на лондонската борса ICE Futures падна с 0.83 долара (0.8%) до 99.99 долара за барел, пише агенция "Фокус".
При закриването на търговията в петък цената на петрола беше 100,82 долара за барел, отново след спад с 1,01 долара.
Цената на фючърсите за петрол WTI за октомври на Нюйоркската стокова борса (NYMEX) се понижи с 0.48 долара (0,51%) до 92,81 долара за барел.
препоръчано


