ГОРЕЩО
Арх. Пламен Мирянов ЕКСКЛУЗИВНО: Нека вървим заедно на най-голямото шествие в България - за вярата, добродетелите, правдата, морала и завета на нашите предци (СНИМКИ)
Адвокати с ШОКИРАЩИ РАЗКРИТИЯ - авери на Калашниците заплашват ранени при мелето на "Челопешко шосе“
След искането на ДПС и "Прогресивна България": Шефът на НЗОК подаде оставка
Димитър Стоянов прати Украйна да си купува оръжие на пазара и скочи на опозицията: Глухи са, защото не чуват посланията на гражданите
АЛО, ДЕМЕРДЖИЕВ: 2000 джигити по пътищата с книжки като Калашниците
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Правителството на Гватемала обяви извънредно положение в департамента Петен, намиращ се до раницата с Мексико заради бушуващите пожари, опустошили хиляди хектари гора, предадоха информационните агенции. Съобщава се, че са изгорели 8000 хектара, а още 200 хиляди са застрашени от стихията.
препоръчано
Огънят застрашава биосферен резерват, съхранил наследство от маите. В зоната на пожарите работят 350 огнеборци, но гасенето на огъня е затруднено от трудния достъп до зоната на бедствието и липсата на специална техника. Правителството на Мексико съобщи, че е изпратило в помощ на съседната страна военен хеликоптер и обучен екип от специалисти по борба с пожарите.
свързани новини
Маите ще продължават да крият своите тайни
15351
на 04.04.2015
Изхвърлиха Джъстин Бийбър от руините на маите
9377
на 09.01.2016


