ГОРЕЩО
Лекарка, живееща в чужбина, с емоционален коментар: Докога ще сме с наивната вяра, че някой ще дойде и ще "оправи нещата"?!
Алгафари пред ПИК TV: Радев е големият победител. Първото му изпитание - всички ще искат повече средства (ВИДЕО)
Бившият евродепутат Асим Адемов прозря истината за катастрофалния резултат на ГЕРБ - не е заради ППДБ и ДПС, а заради тези вътрешнопартийни грешки
Проф. Киров: Радев има поне два варианта за правителство, той ще е премиерът
ГЕОПОЛИТИЧЕСКИ АЛГОРИТЪМ! Петър Кичашки: Тръмп ще излезе от Иран, постигнал своите цели, стратегията му е печеливша
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Пожарът край Казанлък пламна отново, съобщи NOVA.
препоръчано
По-рано вчера той бе овладян, а през цялата нощ имаше дежурни екипи, които да следят за ново избухване на огъня.
Във вторник се стигна до евакуация на хора, след като десетки къщи във вилната зона бяха унищожени. Изгоряха над 60 декара борова гора.
Най-критична беше ситуацията с овладяването на огъня на метри от бензиностанция и автокъщи. Пожарникарите успяха да спрат пламъците буквално на 10 метра от бензиностанцията.
Най-голямата трудност при гасенето на пожара беше постоянно сменящият посоката си силен вятър в района.
Пожар лумна в Казанлък (СНИМКИ)
6235
на 18.07.2022


