BG EN

Пожарът в Сакар се разраства

Инциденти

Пожарът в Сакар се разраства

6768
на 09.09.2025
Пожарът в Сакар се разраства
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Пожарът в Сакар, между селата Младиново, Лисово и Костур продължава да се разраства. Огънят е вече обхванал около 5000 декара земя. 

препоръчано

В гасенето участват екипи на РДПБЗН - Хасково, доброволното формирование "Свиленград", както и служители на Държавните горски стопанства в Свиленград, Тополовград и Харманли. 

Утре в действията по овладяване на пожара ще се включат и военнослужещи от военно формирование – Хасково. От МО съобщават, че хеликоптер "Кугър“ с екипаж от 24-та авиационна база продължава борбата с огъня по въздух. Участието на хеликоптера и военнослужещите в погасяването на пожара е по искане на Главна дирекция "Пожарна безопасност и защита на населението“ - МВР.

свързани новини

Към този момент няма опасност за населените места.

Сподели:
Бомба x
ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Бащата на Сияна: Потресен съм, че съдът пусна срещу 5000 лв. убиеца на полицая Георги. Когато караш с 60 км над ограничението, това си е живо убийство (НА ЖИВО) САМО В ПИК TV! Бащата на Сияна: Потресен съм, че съдът пусна срещу 5000 лв. убиеца на полицая Георги. Когато караш с 60 км над ограничението, това си е живо убийство (НА ЖИВО)
ново
Днес: 65
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК