ГОРЕЩО
14 години медицински комплекс „Софиямед“ - грижа, иновации и технологии в услуга на здравето
Левски пак ще има проблеми с Лудогорец
Делян Пеевски: България трябва за стои на евроатлантическия път, отстоявайки националното си достойнство и свобода!
МА КАК СМЕЯТ?! ППДБ да направят протест на жълтите павета срещу "безобразието" спечелилите изборите да НЕ се съобразяват с тях
ПАРОДИЯ: Денков тропа с крак пред Доцова, не изпратила с аплодисменти Тик-Ток-актьорите на Гюров
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Вагон на пътнически влак пламна заради неизправна печка. Инцидентът е станал на гарата в Шумен. Пострадали при пожара няма.
препоръчано
От полицията в града съобщиха, че произшествието е станало около 19:30 ч. в сряда, когато влакът вече е бил спрял на гарата. След като бил забелязан пушек, повикали пожарната. Огънят е бил обхванал втория вагон на композицията. Електричеството било спряно, композицията заземена, а пламъците ликвидирани с помощта на вода и шест ръчни пожарогасителя.
При инцидента няма пострадали. Има нанесени щети, изгорели са подова настилка, електрическа подова печка и пътническа седалка.
свързани новини
Извънредно: Пожар на гара Разпределителна в Пловдив! Гори вагон
11207
на 26.01.2016
Потушени са общо 37 пожара в страната за денонощието, един човек е пострадал
6190
преди 50 минути
Тир се запали в движение на магистрала "Тракия"
12471
преди 20 часа
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Катастрофа блокира трафика на Орлов мост
24733
на 07.05.2026


