BG EN

Пожар изпепели двама в болница в Бохум

Европа

Пожар изпепели двама в болница в Бохум

7938
на 30.09.2016
Пожар изпепели двама в болница в Бохум
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

 

препоръчано

Най-малко двама загинаха при силен пожар, който стана през нощта в университетската клиника на германския град Бохум, провинция Северен Рейн-Вестфалия. Най-малко 15 души пострадаха, съобщава агенция ДПА.

„На мястото на инцидента цари хаос", казва очевидец пред ДПА. Представител на полицията заяви, че няколко етажа на сградата са евакуирани. На мястото работят над 200 служители на специалните спасителни служби. В борбата с огъня са включени пожарникари и спасители от цялата Рурска област.

За изчезнали безследно са обявени няколко от пациентите на болницата. Все още не е известна и причината за пожара.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея
ПИК TV x
Доц. Борислав Цеков пред ПИК TV: ППДБ искат власт без избори, политиката се тиктокизира, а еврото е необратимо (ВИДЕО) Доц. Борислав Цеков пред ПИК TV: ППДБ искат власт без избори, политиката се тиктокизира, а еврото е необратимо (ВИДЕО)
ново
Днес: 96
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК