ГОРЕЩО
Георг Георгиев: Като правителство ще си довършим работата, която трябва
Атанас Зафиров: Никой не бива да отрича постигнатото от БСП – ОЛ
СКАНДАЛНО РАЗКРИТИЕ! Хора на ген. Атанасов искали да сготвят Слави с наркотици (ВИДЕО)
Александър Йорданов: Кабинетът "Желязков" толкова добре управлява, че и в оставка "самолетът" си лети нормално - протестърите са много, но пилоти няма
ОТ ДНЕС Е ЗИМА! Затискат ни мъгли. Слънцето пробива плахо само в крайния югозапад, на изток превалява (КАРТИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Полицаи иззеха 20 000 къса цигари без акцизен бандерол от лек автомобил в Габрово, съобщиха от Областната дирекция на Министерството на вътрешните работи в Габрово, предаде агенция "Фокус".
препоръчано
Вчера в района на кантон „Любово” край Габрово служители на областната дирекция и на Митническо бюро – Габрово спрели за проверка лек автомобил „Сеат Кордоба”.
В багажника те намерили 20 000 къса цигари без акцизен бандерол. Установено е, че тютюневите изделия са собственост на пътувалия в колата 43-годишен габровец. Цигарите са иззети. По случая е започнато досъдебно производство.
Празник на хляба се проведе във Враца
7964
преди 13 часа
Дядо Коледа и свитата му избръмчаха на мотори в София и Пловдив
8866
преди 17 часа
МЕРКИ: МВР засилва контрола по пътищата за Коледа и Нова година
8411
на 20.12.2025


