BG EN

Полицаи от Кърджали установиха мъж, обявен за общодържавно издирване

ЧАС ПИК

Полицаи от Кърджали установиха мъж, обявен за общодържавно издирване

4271
на 27.03.2015
Полицаи от Кърджали установиха мъж, обявен за общодържавно издирване
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Полицаи от Районно управление „Полиция”-Кърджали са установили мъж, обявен за общодържавно издирване, съобщиха от пресцентъра на МВР-Кърджали.

препоръчано

При потърсена услуга в Пътна полиция и извършена проверка се оказало, че Б.С. на 23 години е с мярка „задържане под стража” като подсъдим по наказателно дело.

Мъжът е преведен в ОС „Изпълнение на наказания” в Кърджали.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Депутатите замразиха заплатите си, приеха и промените в Закона за МВР. Възраждане“ с нова евтина акция срещу Турция, от ДПС скочиха: Правят се опити на противопставяне между партньори (НА ЖИВО/ВИДЕО/ОБНОВЕНА) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Депутатите замразиха заплатите си, приеха и промените в Закона за МВР. "Възраждане“ с нова евтина акция срещу Турция, от ДПС скочиха: Правят се опити на противопставяне между партньори (НА ЖИВО/ВИДЕО/ОБНОВЕНА)
ново
Днес: 64
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК