ГОРЕЩО
104 528 преписки и ефективен надзор: годишният отчет на Апелативна прокуратура-София за 2025 г.
Дани Митов ОМАСКАРИ Гюровците: Стана навик на този служебен кабинет да се хвали със свършеното от "Желязков" (ВИДЕО)
КУЛТОВА ИДЕЯ: Не е лошо Пепи Еврото да патентова името си, че бая мошеници, Елфи, Бойци и командири на негов гръб добри пари изкараха
„Сердикамед“ посреща пациентите си в София с обновена и модерна база, и високотехнологично оборудване (СНИМКИ)
ГОРЕЩО В ПИК! Заличен нотариус от Монтана, осъден по наказателно дело, кандидат-депутат на Гешев, уреди сина си при Румен Радев (СНИМКИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Сигнал за гражданин в леко неадекватно състояние, движещ се в близост до оградния парапет на Аспарухов мост е подаден в 12.13 часа, днес.
препоръчано
Мигновено на мястото е пристигнал патрул на Четвърто РУ, който е възпрял мъжа – на 44 години, да сложи край на живота си.
При последвалия разговор с отчаяния варненец станало ясно, че до решението си, мъжът е стигнал след множество лични причини и за осъществяване на плана, той е напълнил носената от него раница с камъни. За щастие, служителите на реда са предотвратили пореден тежък инцидент.
Спасиха варненка, тръгнала да скача от Аспаруховия мост
6647
на 06.07.2022
Сигнал за самоубиец на Аспаруховия мост във Варна вдигна на крак полицията
4956
на 20.01.2015


