ГОРЕЩО
ШОКИРАЩ СИГНАЛ ДО ПИК! ППДБ получили сцена за протеста срещу обещание за бъдеща услуга - съоръжението без необходимите документи?
Законът "Магнитски" няма да се прилага у нас! Калин Стоянов срази с аргументи ППДБ
Най-подходящите зимни напитки за онлайн казино забавления
Пеевски предупреди: Февруари ще е много тежко!
Петър Кичашки с ТОП АНАЛИЗ пред ПИК TV: Консултациите показаха нови зависимости: Радев толерира радикализацията в политиката (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Няколко души бяха задържани в Сейнт Луис, щата Мисури, по време на протести, започнали, след като полицай застреля цветнокож при опит за арест. Според местни медии полицейски екип отишъл в район с висока престъпност в града, за да извърши обиск в дома на заподозрян.
препоръчано
Намиращия се в сградата заподозрян обаче извадил пистолет и го насочил срещу единия от полицаите. Полицаят открил огън и убил нападателя. Друг заподозрян успял да избяга и в момента се издирва от силите на реда. Малко по-късно на мястото на инцидента се събраха около 100 чернокожи протестиращи. По данни на местни медии, най-агресивно настроените сред тях са били задържани от полицията.
свързани новини
Паника в училище, след като AI обърка кларинет с пистолет
16617
преди 7 часа
Тръмп обяви постиженията си през годината
6854
преди 10 часа


