BG EN

Полицейски спец части от 15 държави участваха в нощно учение

СВЕТЪТ ДНЕС

Полицейски спец части от 15 държави участваха в нощно учение

3594
на 17.08.2016
Полицейски спец части от 15 държави участваха в нощно учение
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Повече от 400 бойци от специални полицейски части на 15 европейски държави проведоха тази нощ в Талин мащабни учения по задържането на „въоръжени престъпници”, съобщи естонското вътрешно министерство. Ученията – част от подготовката на Естония за председателството на Съвета на ЕС през втората половина на 2017 година, се проведоха в изоставената сграда на кметството в Талин.

препоръчано

Полицията се извини предварително на гражданите за шума и неудобствата. Сценарият предвиждаше задържане на оказваща съпротива група опасни въоръжени престъпници в градски условия. Отработвано беше задържане на терористи и взаимодействие на международни подразделения в градска обстановка в условията на едновременни инциденти на няколко места. Тренирана беше и евакуация на пострадали и откарването им в болница. В ученията бяха използвани пиротехника и имитационни средства. 

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 18 декември: Лъвът да не разчита на късмета си, новина за пари застига Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 18 декември: Лъвът да не разчита на късмета си, новина за пари застига Водолея
ПИК TV x
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК ТV! Екшън на жълтите павета - олигарси ли плащат тлъстите сметки на ППДБ за протестите (НА ЖИВО/СНИМКИ) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК ТV! Екшън на жълтите павета - олигарси ли плащат тлъстите сметки на ППДБ за протестите (НА ЖИВО/СНИМКИ)
ново
Днес: 44
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК