BG EN

Полицията в Бургас издирва 24-годишна жена

Крими

Полицията в Бургас издирва 24-годишна жена

14432
на 12.05.2025
Полицията в Бургас издирва 24-годишна жена
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

ОДМВР-Бургас издирва Гергина Баласкова Стоянова на 24 години от село Медово. За последно тя е видяна на 2 май около 07:50 ч. в село Бата на изхода в посока Медово. Жената се е придвижвала пеша.

препоръчано

От полицията съобщават още, че Гергина Стоянова няма мобилен телефон. По данни на роднини, личната ѝ карта трябва да е в нея.

Не за първи път напуска дома си, но след седмица - две се е връщала.

Жената е с ръст 150 см., нормално телосложение, със средно дълга черна коса. Облечена е била с тъмно яке, червено/розова спортно долнище, светли маратонки с бели подметки.

ОДМВР-Бургас призовава гражданите, разполагащи с някаква информация относно местоположението на Гергина Баласкова Стоянова да съобщят незабавно на тел. 112 или в най-близкото поделение на МВР.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
САМО В ПИК! Ето какво се е случило след клипа на Божанков от бюфета на НС - хората на Костадинов си тръгнали гладни (ВИДЕО) САМО В ПИК! Ето какво се е случило след клипа на Божанков от бюфета на НС - хората на Костадинов си тръгнали гладни (ВИДЕО)
ново
Днес: 91
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК