BG EN

Полицията в Косово е разпръснала със сълзотворен газ демонстранти, протестиращи срещу задържането за разпит на депутат

ЧАС ПИК

Полицията в Косово е разпръснала със сълзотворен газ демонстранти, протестиращи срещу задържането за разпит на депутат

1845
на 13.10.2015
Полицията в Косово е разпръснала със сълзотворен газ демонстранти, протестиращи срещу задържането за разпит на депутат
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

 Полицията в Косово е използвала сълзотворен газ за разпръсването на демонстранти, протестиращи срещу задържането за разпит на депутата Албин Курти, лидер на Партията за самоопределение, който пусна сълзотворен газ в сградата за косовския парламент в знак на протест срещу постигането на споразумение със Сърбия, предаде AFP, цитиарна от Фокус.

препоръчано

Полицията е задържала Курти и го е отвела за разпит в полицейски участък в Прищина. Около 200 демонстранти , сред които и опозиционни депутати, се събрали пред участъка и започнали да хвърлят камъни и чупят прозорци.

Полицията е използвала сълзотворен газ за разпръсването на демонстрантите, но те само са се отдръпнали назад.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Шефът на Галъп Петко Петков пред ПИК TV: Голямата въпросителна - ще се утвърди ли Зарков като самостоятелен лидер? БСП може да изпадне от следващите парламенти (ВИДЕО) Шефът на "Галъп" Петко Петков пред ПИК TV: Голямата въпросителна - ще се утвърди ли Зарков като самостоятелен лидер? БСП може да изпадне от следващите парламенти (ВИДЕО)
ново
Днес: 21
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК