ГОРЕЩО
Министерство на енергетиката: ТЕЦ „Бобов дол“ остава важна част от енергийния преход
Гюров и Кандев разпалиха фантазията на Виктор Димчев: Това да не е просто любов? (СНИМКИ)
Хиляди конски сили и дрифт на световно ниво: BMW Събор 2026 идва на A1 Motor Park
Радев РЕЖЕ ДОСТЪПА НА ОЛИГАРХИЯТА до публичните ресурси: Разкриват автоматично фаворитите за обществени поръчки (ВИДЕО)
ЛИБЕРАЛЕН ГЬОНСУРАТЛЪК: Божанков разобличи двойния аршин на ПП по ЛГБТИ пропагандата
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
34-годишен мъж е хванат да шофира след употреба на наркотични вещества в Сливен, съобщиха от Областната дирекция на МВР в Сливен.
препоръчано
Проверката е извършена на 18 май на лек автомобил „Сеат Ибиза“, управляван от 34-годишния водач.
Пробата за употреба на наркотици, направена на място с техническо средство, е отчела положителен резултат.
По случая е образувано досъдебно производство.
ДОКОГА?! Хванаха надрусан с три вида наркотици джигит
16602
на 01.05.2026


