BG EN

Полицията в Сливен хвана водач да шофира след употреба на наркотици

Крими

Полицията в Сливен хвана водач да шофира след употреба на наркотици

7596
на 19.05.2026
Полицията в Сливен хвана водач да шофира след употреба на наркотици
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

34-годишен мъж е хванат да шофира след употреба на наркотични вещества в Сливен, съобщиха от Областната дирекция на МВР в Сливен.

препоръчано

Проверката е извършена на 18 май на лек автомобил „Сеат Ибиза“, управляван от 34-годишния водач.

Пробата за употреба на наркотици, направена на място с техническо средство, е отчела положителен резултат.

По случая е образувано досъдебно производство.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ПИК TV! Депутатите обсъждат тегленето на по-голям дълг (НА ЖИВО) ПИК TV! Депутатите обсъждат тегленето на по-голям дълг (НА ЖИВО)
ново
Днес: 54
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК