BG EN

Полицията е задържала 57 протестиращи в Марсилия

ЕС

Полицията е задържала 57 протестиращи в Марсилия

6532
на 29.04.2016
Полицията е задържала 57 протестиращи в Марсилия
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Френската полиция е задържала в Марсилия 57 протестиращи срещу реформите в трудовото законодателство, предаде AFP, цитирана от Фокус.

препоръчано

Демонстрациите в Марсилия срещу реформите в трудовото законодателство са събрали почти пет хиляди души според оценките на полицията и 75 хил. души според оценките на профсъюзите. Към края на демонстрациите ситуацията е излязла извън контрол. Протестиращите са започнали да замерят полицията с павета и с кофи за боклук. Общо в града по време на безредиците полицията е задържала 57 активисти. 

В Париж също е имало демонстрации срещу реформите в трудовото законодателство. Полицията смята, че в тях са участвали около 15 хил. души. Френските профсъюзи настояват, че те са били над 60 хил. 

свързани новини
Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 92
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК