BG EN

Полицията следи купувачите на гласове във Врачанско

Региони

Полицията следи купувачите на гласове във Врачанско

2640
на 02.10.2014
Полицията следи купувачите на гласове във Врачанско
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Врачанската полиция вече следи над 30 купувачи на гласове, съобщи първо tribali.info.

препоръчано

В помощ на местните ченгета днес са пристигнали и части на жандармерията, които вече са позиционирани в рисковите райони.
Напълно са блокирани врачанските села Борован и Малорад, на входовете и изходите на които се проверяват всички съмнителни автомобили. Пътуващите в спрените коли се обискират за налични суми в брой и да списъци с имената и ЕГН-тата на избиратели. Същите мерки са предприети в Алтимир, Галиче, Търнава и няколко населени места около Козлодуй.
Заповедта на директора на полицията Иван Кирилов е служителите на реда да бъдат безкомпромисни при проверките и максимално да затруднят брокерите на гласове във Врачанско. Резултатите от последните избори показват, че една от партиите, която няма традиционна подкрепа в района, пазарува цели села и сегашното ръководство на полицията е мотивирано тази порочна практика да бъде сведена до минимум.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 61
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК