ГОРЕЩО
Петър Витанов РАЗКРИ ИСТИНАТА за бюджета
ГОРЕЩ СЛУХ! Радев готви офанзива за София - избира между две млади остриета за кмет
НЕОСПОРИМ ФАКТ! Тол камери заснели шофьора, който уби две деца и един баща на АМ "Тракия", с телефон в едната ръка и с чаша в другата
Гълъб Донев с ПОСЛЕДНИ НОВИНИ около бюджета - ето кога го внасят в парламента
Радев анонсира предстояща среща с Александър Вучич
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Полските власти потвърдиха откриването в Долна Силезия на нацистки влак, натоварен със злато, съобщава телевизионният канал N-tv.
препоръчано
Заместник-кметът на град Влабжих Зигмунт Новачек обаче добави, че местоположението му ще остане тайна и допълни, че намереното – независимо от неговата стойност – принадлежи на полската държава.
Миналата седмица двама граждани на полското градче разпространиха съобщение, в което твърдяха, че са намерили нацистки влак, натоварен със злато. Те обещаха да разкрият локацията му, ако властите им преотстъпят 10 % от стойността на намереното. Адвокатът им Ярослав Хмилевский определи като „много достоверни“ представените доказателства.
свързани новини
Откриха изгубено нацистко съкровище
28586
на 20.08.2015
14 души загинаха при катастрофата на хеликоптер в Саудитска Арабия
4170
преди 1 часа
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! 4 по Рихтер удари Турция
10366
преди 2 часа
11 парашутисти загинаха при самолетна катастрофа във Франция
10320
преди 4 часа
ЗАРАДИ ЖЕГИТЕ: Петима се удавиха в Германия
8841
преди 5 часа


