ГОРЕЩО
Захлупва ни средиземноморски ЦИКЛОН. Денят започва с дъждове и сняг, духат неприятни ветрове (КАРТИ)
САМО В ПИК TV! Журналистът Борис Ангелов с горещ коментар трябва ли Йотова да смени Гюров: И двамата не се занимават с основните проблеми (ВИДЕО)
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Проф. Росен Стоянов скастри Гюров за договора с Украйна: Това е нарочна провокация. Радев и сие се подведоха по нея (ВИДЕО)
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Петър Кичашки за своеволията на Гюров в Украйна: Този човек топли временно креслото на следващия премиер. Ситуацията е същата като тази със загробващия договор с "Боташ" (ВИДЕО)
САМО В ПИК! Георги Марков: Опълченецът Гюров да отиде на фронта в защита на клета Украйна. Договорът му със Зеленски е нищожен
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Лимузината на президента на Полша Анджей Дуда е попаднала в пътно произшествие и е заседнала в канавка. Катастрофата се е случила на автомагистрала А4, предаде Regnum, цитирана от Фокус.
препоръчано
Лимузината се е движила с висока скорост. В близост до град Левин-Бжески (Ополско воеводство) задната гума на колата се е спукала и само заради доброто шофиране на водача не се е стигнало до сблъсък с други автомобили.
Лимузината е заседнала в канавка. Нито президентът, нито съпровождащите го лица не са пострадали. Дуда се е прекачил на друго транспортно средство и е продължил по пътя си. Представителите на службата за охрана на президента са започнали разследване на причините за инцидента.
свързани новини
Анджей Дуда: Полша все още е проевропейска
2815
на 18.01.2016
Анджей Дуда: С правителството на Беата Шидло ще поправим Полша
3609
на 12.11.2015


