BG EN

Полуразложен труп на мъж откриха в Огняново

ЧАС ПИК

Полуразложен труп на мъж откриха в Огняново

7248
на 06.02.2015
Полуразложен труп на мъж откриха в Огняново
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Труп на самотен мъж откриха в къща в гърменското село Огняново. Останките му са открити от местни жени от ромски произход, които обхождали района да търсят дървени отломки.

препоръчано

Тялото се намирало на втория етаж на една от къщите, които посетили. Изплашени, те подали сигнал на телефон 112.

Самоличността на починалия вече е установена. Това е 46-годишния Йовко Соленков, който преди две седмици се разделил с жена му и заживял сам в къща в курортното село.

Той бил издирван от кметството, за да му бъде връчена призовка за бракоразводно дело. Майка му също го търсила. Според запознати, той много обичал да си пийва и това била причината за развода му.

Бившата му съпруга и синовете им са разпознали тялото. Причината за смъртта ще бъде ясна след излизането на резултатите от медицинската експертиза.

 

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ПИК TV! Халил Летифов закопа кабинета Гюров: На власт е Петроханско правителство, което не се интересува от интересите на гражданите (АНКЕТА) ПИК TV! Халил Летифов закопа кабинета "Гюров": На власт е Петроханско правителство, което не се интересува от интересите на гражданите (АНКЕТА)
ново
Днес: 61
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК