ГОРЕЩО
ТРАГЕДИЯ! 10-годишно момиче се е удавило в басейна на хотел в Ахелой
САМО В ПИК! Георги Марков с ценен съвет към Радев - ето какво не трябва да допуска премиерът
Няма да повярвате кой от "Промяната" гласува срещу оставката на Делян Добрев
Министерството на финансите публикува Бюджет 2026 (ДОКУМЕНТ)
ДПС е в отлично политическо здраве и остава незаобиколим фактор в българската политика
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Правителството на Полша изрази подкрепата си за лекарите и целия медицински персонал, борещи се с коронавируса, като взе решение да увеличи заплатите им със 100%.
препоръчано
Никой не го заслужава повече от тях, написа в неделя премиерът Матеуш Моравецки, цитиран от polandin.com.
В неделя министърът на здравеопазването Адам Нидзелски издаде заповед до президента на Националната здравна каса, че всеки служител в здравната служба, борещ се с COVID-19, заедно с фелдшери и болнични лабораторни диагностици, ще получи 100% увеличение на възнаграждението.
свързани новини
Полша затваря гробищата заради китайския вирус
9877
на 31.10.2020
Пети ден на бунт в Полша заради почти пълната забрана на абортите
6427
на 27.10.2020
Лидерите на Е-5 се събраха в Берлин
3944
преди 56 минути
Къде в Европа се плаща по-висок данък за второ жилище
9172
преди 2 часа
ТРЕВОГА: Нови видове комари атакуват Европа
7080
преди 2 часа


