BG EN

Полша иска провеждането на втори референдум за Брекзит

Европа

Полша иска провеждането на втори референдум за Брекзит

8832
на 27.06.2016
Полша иска провеждането на втори референдум за Брекзит
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Полша би искала да види провеждането на втори референдум за британското членство в Европейския съюз. Това заяви лидетът на управляващата партия „Право и справедливост“ Ярослав Качински, допълвайки, че Съюзът трябва да се „промени радикално“, за да поискат британците да се върнат, предава AFP, цитирана от "Фокус".
„Нашата идея за днес… предвижда усилия, насочени към връщането Великобритания, включително и втори референдум“ , отбеляза Качински. 

препоръчано
Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Георги Харизанов с РАЗКРИТИЯ за плановете на новоизлюпения партиец Радев. Асен Василев го играе двоен агент - поднася му на тепсия хора от ПП (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Георги Харизанов с РАЗКРИТИЯ за плановете на новоизлюпения партиец Радев. Асен Василев го играе двоен агент - поднася му на тепсия хора от ПП (ВИДЕО)
ново
Днес: 19
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК