ГОРЕЩО
Киселова ПОСОЧИ кога ще бъде избран служебният премиер. Ето към кой ключов министър трябва да "насочим поглед"
Показаха мястото, където Иво Калушев и сподвижниците му са медитирали всеки ден с часове (ВИДЕО)
НОВО РАЗКРИТИЕ: Стомасите на починалите мъже в хижа „Петрохан“ са били празни, което подкрепя версия за...
Ето как изглежда опожарената хижа „Петрохан“ днес (СНИМКИ)
СУПЕР ЕКШЪН! ПИК TV развали рахата на Кокорчо - лидерът на "Промяната" беснее: Откъде знаете, че има педофилски скандал на Петрохан? Това са внушения (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Високопоставени представители на Северна Корея и на Южна Корея продължават преговорите за намаляване на напрежението, предаде телевизия YTN.
препоръчано
По-рано южнокорейските медии предадоха невярна информация, че диалогът приключил след два часа преговори. Очаква се пресконференция в Сеул след края на срещата. Тя е закрита и се провежда в граничния пункт Пханминчжон в демилитаризираната зона, където обикновено се провеждат срещите между двете корейски държави.
Въпреки диалогът въоръжените сили на КНДР и Република Корея остават в състояние на максимална бойна готовност. По-рано Сеул евакуира около 15 000 жители близо до демилитаризираната зона.
Ватиканът решава дали да обяви за светец 17-годишен ученик
4234
преди 58 минути
Лавров: Има да се извърви още много път по преговорите за Украйна
3668
преди 2 часа
Япония реши да се присъедини към оръжейна инициатива на НАТО за Украйна
6737
преди 3 часа
Национална стачка в туризма и ресторантьорството в Гърция на 25 февруари
5411
преди 4 часа


