BG EN

Поне четири бутилки се взривили в китайския ресторант

ЧАС ПИК

Поне четири бутилки се взривили в китайския ресторант

5202
на 20.08.2013
Поне четири бутилки се взривили в китайския ресторант
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

"Не една бутилка е гръмнала в китайския ресторант. Получила се е верижна реакция. Поне още две-три са се взривили. Само от една газова бутилка този взрив не може да се получи". Това каза в сутрешния блок на БНТ Иван Бояждиев, бивш главен секретар на МВР. Според него късметът в случая е бил голям и затова няма жертви. Получил се е коридор, през който взривната вълна минала, а не се е завъртяла в заведението. Затова убити няма.

препоръчано

"Пожарникарите ще си свършат работата. Но трябва да се правят проверки там, където се съхраняват газови бутилки", каза бившият шеф на националната пожарна ген. Кирил Войнов.

Както ПИК съобщи по-рано днес, три бутилки са изпускали газ, а четвърта се е взривила в китайския ресторант, са установили пожарникарите. 

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Шефът на Галъп Петко Петков пред ПИК TV: Голямата въпросителна - ще се утвърди ли Зарков като самостоятелен лидер? БСП може да изпадне от следващите парламенти (ВИДЕО) Шефът на "Галъп" Петко Петков пред ПИК TV: Голямата въпросителна - ще се утвърди ли Зарков като самостоятелен лидер? БСП може да изпадне от следващите парламенти (ВИДЕО)
ново
Днес: 33
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК