ГОРЕЩО
НАПРЕЖЕНИЕ В ППДБ! Мирчев и Божанов контра на Асен Василев - не искат да махат от листите Лорер и Божанков. Полулидерите на ДБ скочиха и на Радев
Иван Чернев: Иновациите са огънят, който движи бизнеса, образованието и държавата напред (СНИМКИ)
Разкри се поредна измама на Станимир Карапетков – този път имотна
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Илияна Йотова получи още два отказа за служебен премиер
Проф. Андрей Йотов, съпругът на първата жена-президент: Гласувам различно от Илияна Йотова
БЪЛГАРИЯ ДНЕС
Понижи се нивото на Дунав в началото на българския участък на реката
2500
на 11.12.2015
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Понижи се нивото на Дунав в началото на българския участък на реката за последните 24 часа. При Ново село нивото на Дунав се е понижило с 35 см и днес водният стоеж там е 222 см, съобщиха от местната Хидрометеорологична станция.
препоръчано
При Видин е отчетен спад на речното ниво с 18 см и водният стълб днес показва 290 см. При Лом нивото на реката е спаднало с 8 см и водният стоеж е 316 см. При Оряхово понижението на речното ниво е с 2 см и водният стоеж там е 214 см. В останалите хидрометеорологични станции от българския участък на реката нивото се е повишавало със стойности от 0 до 13 см. Температурата на водата край Ново село е 7.0 градуса.
свързани новини
Повиши се нивото на Дунав в началото на българския участък на реката
3471
на 07.12.2015
Доц. Ангел Кунчев: Идва пикът на грипа
878
преди 4 минути
Временно спират ускореното издаване на шофьорски книжки заради технически проблем
2858
преди 24 минути
МОК допусна само 13 руски олимпийци в Милано Кортина 2026
5030
преди 44 минути


