BG EN

ПОПАРЕНА! Милена Славова скочи остро на Енергото, ще съди дружеството за високи сметки

ГАЛЕРИЯ ШОУ

ПОПАРЕНА! Милена Славова скочи остро на Енергото, ще съди дружеството за високи сметки

31619
на 26.01.2018
ПОПАРЕНА! Милена Славова скочи остро на Енергото, ще съди дружеството за високи сметки
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Рок певицата Милена Славова се оплака от енерго дружеството в социалната мрежа Фейсбук. 51-годишната певица е получила сметка за изразходвана електроенергия в размер на 74 лева, което я шокирало, имайки предвид, че бушоните й в къмпинг „Градина“ били изключени от три месеца, пише "Телеграф". 

"Какво значи, когато в апартамент са изключени бушоните от 3 месеца и ми пристига сметка от 74 лв. Миналия месец пак имаше, но само 10 лв. Има нещо гнило май???“, ожали се певицата. 

Тя не крие шока от сметката, тъй като жилището е необитаемо. Отрича и версията за кражба на ток, тъй като в сградата не живеят други семейства. 

Милена Славова заявява, че ще си търси правата и подчертава, че това е първият случай, в който тя е жертва. Преди това само е чувала за подобни сметки, които реално няма откъде да се начислят.

препоръчано
Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
СКАНДАЛЪТ СЕ РАЗГАРЯ! Явор Божанков цъфна на брифинг рамо до рамо с Мирчев и Божанов - Да, България отхвърля ултиматума на Асен Василев СКАНДАЛЪТ СЕ РАЗГАРЯ! Явор Божанков цъфна на брифинг рамо до рамо с Мирчев и Божанов - "Да, България" отхвърля ултиматума на Асен Василев
ново
Днес: 130
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК