ГОРЕЩО
Проф. Михаил Константинов направи НА ПУХ И ПРАХ Радев: Оставка се подава само в извънредни обстоятелства - 121 депутатски места за президентската партия са мечти без основание
САМО В ПИК! Николай Дренчев, скандално изгонен от партията на Кузман Илиев: Той е като късния Костадин Костадинов - нарцисизмът му избуя за месеци до степен да разруши политическата си сила
СУПЕР ИНТРИГА В ПИК! Пращал ли е Радев като президент писмо до кмета на Пазарджик? (СНИМКИ)
Георги Харизанов пред ПИК TV: Трудното предстои за Радев. Сегашните му съюзници са му донори на гласове на изборите (ВИДЕО)
ГОРЕЩИ ПОДРОБНОСТИ! Проектът на Радев технически и комуникационно е в ръцете на хората на Васил Божков - кипи трескава подготовка за превземането на властта (СНИМКИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Грешки в отразяването на границите на земите в кадастралната карта ще бъдат поправени чрез промени в закона за кадастъра, гласувани на първо четене в парламента.
препоръчано
Неправилно били отразявани границите на земите, които влизали в реки, гори или пътища. Това създавало проблем при изплащането на аренди от земеделците. Той обяви, че законът бил приет през 2001 г. От тогава до днес били изхарчени около 90 млн. лв. Дейностите по скициране и регистрация по промени на собствеността ще се извършват от агенцията по кадастъра.
Агенцията по геодезия, картография и кадастър с нов шеф
22198
на 23.01.2015


