ГОРЕЩО
НОВО 20: Спирачната система на автобуса от "Цариградско шосе" е изправна
ПИК TV: Народните избраници гласуват правила за избор на ръководството на НЗОК - НА ЖИВО
Калин Стоянов се закани на Демерджиев: Изфабрикува грандиозен скандал с бъркането в PNR-системата. Всичко е една лъжа, ще вадим още разкрития
Станислав Анастасов: Демерджиев сътвори безумни гафове. В САЩ знаят, че е ровил в данните на 36 държави, нарушил е международни договори
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Шефът на "Галъп" Петко Петков: Октомври ще е решаващ за "Прогресивна България". Йотова е опитен политик (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
След като вчера момче пострада при жесток побой на пътя, днес други двама се млатика шафьори на столичния бул. "България", около 14,30 днес, съобщава "Блиц"
препоръчано
Боят е станал след лека катастрофа между автобус на градския транспорт и кола на кръстовището с бул. "Петко Ю. Тодоров". След инцидента двамата водачи са следли от превозните средства и са започнали да си разменят юмруци. Катаджия от вишката наблизо е слязъл, за да ги разтърве. На мястото е пристигнал екип на Пътна полиция.


