ГОРЕЩО
Правителството предприема мерки в подкрепа на транспортния бранш и за устойчивото развитие на сектора
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! След искане на прокуратурата: Съдът задържа Васил от "Калашниците" за мелето на "Челопешко шосе"
Гълъб Донев с последни новини за бюджета
Радев се срещна с КНСБ - ето какво заяви пред синдикатите
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК! Симеон Дянков и Асен Василев обядват в един и същи ресторант (СНИМКИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Офисът на ГЕРБ в Слатина е поредният, станал обект на вандалска проява през изминалата нощ. Отново са нанесени щети по сградата. Прозорците на сградата са залети с боя.
препоръчано
Преди ден обект на посегателства от недоброжелатели станаха клубовете на партията в Лозенец и Изгрев. Преди седмица протестиращи изпочупиха стъклата на офиса на партията в район „Оборище“.
„Няма да толерираме подобно грубо погазване на обществения ред. Ще предприемем всички законови мерки срещу посегателството“, категорични са от столичната организация на ГЕРБ. В същото време обаче от МВР не съобщават да се води разследване за установяване на извършителите на трите поредни вандалски акта с еднакъв почерк.
свързани новини
Вандали нашариха с нецензурни и обидни думи клуб на ГЕРБ в София (СНИМКА)
27954
на 06.12.2020
Гълъб Донев с последни новини за бюджета
10121
преди 33 минути
Радев се срещна с КНСБ - ето какво заяви пред синдикатите
32973
преди 1 часа


