ГОРЕЩО
Ясно е кога ще е делото за оставката на Радев в Конституционния съд
Слави Трифонов ЗАКОВА Терзиев: Не му е работа на кмета да обяснява кой е мафиот и кой не е, да си чисти улиците и да си оправи движението (ВИДЕО)
САГАТА СЕ РАЗГАРЯ! Съюзът на съдиите с подъл ход в услуга на ППДБ, докато КС образува дело за отмяна на поправката „Анти Сарафов“
Николай Попов позна: Експертът по делото “Сияна” Станимир Карапетков позорно избяга от съда
ГОРЕЩА ТЕМА! БСП с твърда позиция за Изборния кодекс - настоява за отлагателен период за сканиращите машини (ВИДЕО)
СВЕТЪТ ДНЕС
ПОРЕДЕН ИНЦИДЕНТ С БЪЛГАРИН: 40-годишен нашенец ударил млад мъж в Испания, той е в кома
12956
на 15.12.2016
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Още един инцидент с българин потресе Испания. 40-годишен наш сънародник, работил като охрана в клуб в Мурсия, е арестуван, след брутален удар, оставил млад мъж в кома, предаде Нова телевизия.
препоръчано
28-годишният Андрес Мартинез е с опасност за живота, с тежка фрактура на черепа. Той излязъл от заведение да пуши и ритнал бутилка, която ударила вратата на клуба. Когато се опитал да влезе обратно, охраната не го допуснала. Той бил отведен на площада, където охранителят го ударил.
Българинът е задържан от полицията и въпреки че свидетели на тежкия инцидент са записали случилото се с мобилни телефони, той твърди, че не е удрял никого.


