ГОРЕЩО
Тиктокърът Стоян Колев изживял тежки дни в ареста - цигани му спретнали голяма гадория
Седем задържани при акцията в кметство "Приморски" по случая "Баба Алино"
НОВА ТРАГЕДИЯ! Две деца загинаха при катастрофа на пътя Мездра - Бодунец
ПОСЛЕДНИТЕ ДУМИ на убитата в Угърчин Даниела: Умирам, извикайте линейка
Истината зад отказа на Дара да участва в бляскавия фестивал в Баку
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Медицински сестри излизат на пореден протест във Враца, съобщи Нова телевизия.
препоръчано
Преди дни медици от врачанската болница се събраха пред кабинета на директора на лечебното заведение. Сестрите категорично отказаха да подпишат новите си трудови договори, в които е предвидено да получават едва 560 лв. заплата.
Тогава от ръководството на болницата обясниха, че чакат пари от министерството. Едва тогава възнагражденията ще бъдат коригирани.
Здравният министър разговаря с протестиращите медицински сестри
13819
на 01.03.2019
НЕДОВОЛСТВОТО РАСТЕ: Медицински сестри излизат на национален протест на 1 март
17580
на 27.02.2019
Медицински сестри излизат на протест
11555
на 26.02.2019
ЗАКАНА: Медицински сестри от болницата в Козлодуй плашат с напускане
10454
на 03.02.2019


