BG EN

Поредна катастрофа затвори Прохода на Републиката

ЧАС ПИК

Поредна катастрофа затвори Прохода на Републиката

23039
на 01.08.2025
Поредна катастрофа затвори Прохода на Републиката

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Поредна катастрофа затвори Прохода на Републиката. Ударили са се два леки автомобила, като инцидентът е станал в района на Мишеморков хан. 

препоръчано

Очевидци разказват, че инцидентът е причинен заради несъобразена скорост и неправилно изпреварване. По непотвърдена информация няма тежко пострадали. 

В района започват да се образуват колони от автомобили. На място има екипи на КАТ "Пътна полиция", които регулират трафика. 

Настилките във Великотърновска област са частично мокри и хлъзгави. Шофьорите трябва да са внимателни и да карат със съобразена скорост

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
Диана Дамянова ШАМАРОСА Гюров за издънката му в Брюксел: Как е възможно да кажеш, че решението на парламента е незаконно?! Седя, чета и не мога да повярвам Диана Дамянова ШАМАРОСА Гюров за издънката му в Брюксел: Как е възможно да кажеш, че решението на парламента е незаконно?! Седя, чета и не мога да повярвам
ново
Днес: 87
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК