ГОРЕЩО
Софийска градска прокуратура за делото ВиК - Бургас: Няма данни за престъпления от лица с имунитет
Вицепремиерът Пулев: Поискахме удължаване на действащата дерогация за "Лукойл" (ВИДЕО)
Министерство на здравеопазването рестартира проекта за Националната детска болница и го превръща в приоритет (ВИДЕО)
МАШИНА НА ВРЕМЕТО В НС?! Поискаха от Михаела Доцова да използва целия си авторитет и да накара Демерджиев да даде първата справка за полетите на Пеевски (ВИДЕО)
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Правителството със спешен план за спасяването на 800 млн. евро от ЕС (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Поредно недоволство избухна в столичния квартал "Младост". Жители от района излизат на нов протест срещу застрояването на междублоковите пространства.
препоръчано
Протестите започнаха в понеделник. Причината е спорен терен в градинка зад блок 3. Преди дни собствениците на частен имот поставили колчета, за да го оградят. Планират там да постоят жилищна сграда и магазини.
Това породи недоволство сред жителите и доведе до напрежение. Според недоволните заграждането и застрояването на терена ще направи недостъпно преминаването в района и ще донесе прах, шум, кал и ще унищожи зелените площи.
Към протеста се присъедини и районният кмет Десислава Иванчева.
Голям пожар между столичните квартали „Люлин“ и „Модерно предградие“
2323
преди 14 минути
Откриха мъртъв 22-годишен мъж с огнестрелна рана в главата в Стара Загора
8125
преди 41 минути


