ГОРЕЩО
Екс председателят на ЦИК Александър Андреев с ЕКСПРЕСЕН КОМЕНТАР пред ПИК: Контролираният вот не може да се реши с видеонаблюдение, а с участието на наблюдатели
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК! Делян Пеевски: България трябва да се включи в Съвета за мир на президента Доналд Тръмп!
МЪЛНИЯ! Антон Тодоров: Румен Радев е бил съдружник със скандален приватизатор-съветник на Андрей Луканов (СНИМКИ)
НОВИ ДРАМИ В ППДБ! Ген. Атанасов изпадна в изолация - "комуникационен гаф" го оставил извън пресконференцията на Мирчев и Василев (ВИДЕО)
Виктор Димчев с прогноза пред ПИК TV: Проектът на Радев ще засмуче малките партии и ще отиде на бунището на политиката (ВИДЕО)
Крими
ПОРЕДНО ЦИГАНСКО ЗВЕРСТВО: Мургав крадец уби стопанин, скочил да защити дома си
44388
на 24.06.2019
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Циганин уби стопанин на къща, заварил го да краде. Кървавото престъпление се е разиграло в нощта срещу 22 юни в с. Априлово, Софийска област.
препоръчано
35-годишният рецидивист Д. М. влязъл в дома на 49-годишен мъж от селото в малките часове на нощта, за да го обере. Стопанинът се събудил, грабнал лопата и опитал да спре крадеца.
Престъпникът обаче се оказал по-ловък и издърпал инструмента. Ударил човека по главата над 10 пъти, а той починал от тежка черепно-мозъчна травма, съобщава Канал 3.
свързани новини
Рецидивистът бързо бил задържан. Той е обвинен в убийство и, ако бъде признат за виновен, може да получи от 10 до 20 г. затвор. Прокуратурата ще му иска постоянен арест.
ДОКОГА: Циганин скочи да се бие с полицаи заради силна музика
16570
на 30.05.2019
ПОРЕДЕН ИНЦИДЕНТ: Циганин нападна екип на Спешна помощ
21494
на 04.02.2019


