ГОРЕЩО
"Прогресивна България" номинира бивш служебен министър за подуправител на НЗОК
ПОТРЕС! 19-годишна шофьорка шокира полицаите - вижте как дрифти из София (ВИДЕО)
Избраха Мариан Маринов за шеф на Следствието
Изненадващо писмо в НС - омбудсманът не иска да има нищо общо с процедурата по предсрочното освобождаване на главния прокурор
ПЪРВО В ПИК! Кирил Петков пак седна на подсъдимата скамейка - две адвокатки го бранят (ОБНОВЕНА)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Пороен дъжд с гръмотевици се изсипва над Благоевград. Пътните настилки навсякъде са мокри, образуват се локви по улиците, които затрудняват движението на моторните превозни средства.
препоръчано
В целия Благоевградски регион пътищата от републиканската пътна мрежа са мокри и хлъзгави, а движението по тях остава натоварено. От Пътна полиция предупреждават да се шофира внимателно и без рискови изпреварвания. Гръмотевичната буря се вихри и в околните на Благоевград села. От пожарната съобщават за пожар в трафопост в село Падеш, очевидно причината е попаднала в постройката гръмотевица, съобщи struma.bg.
Още една жертва на тежката катастрофа от вчера в Благоевградско
7779
преди 1 часа
Продължава издирването на 47-годишния мъж от Казанлък
7274
преди 2 часа
Самосвал се вряза в мост край Китен
8368
преди 4 часа
Пиян отнесе с кола част от ограда в имот в село Горна Вереница
12634
преди 14 часа


