BG EN

Последните 6 българи си тръгнаха от Йордания със съдействието на външното ни министерство

Политика

Последните 6 българи си тръгнаха от Йордания със съдействието на външното ни министерство

8096
на 18.03.2020
Последните 6 българи си тръгнаха от Йордания със съдействието на външното ни министерство
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Преди минути от Аман за Букурещ излетя самолетът със 116 европейски граждани, сред които и последните 6 българи, намиращи се в Йордания.

препоръчано

Посолството ни издейства разрешение от краля на Йордания Абдула Втори за осъществяването на полета след затварянето на йорданското въздушно пространство.

В съвместна координация с няколко европейски посолства за извеждането и на техните бедстващи граждани от страната, дипломатите ни успяха да приберат последните българи, намиращи се в Йордания. На 16 март с усилията на МВнР и посолството ни в Йордания 20 български туристи успяха да напуснат Йордания с полет на „Райънеър“ и с чартърен полет на друга авиокомпания.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
СМУТ! Киселова не отрече, че може да пристане на Радев - в БСП гласували по съвест за Изборния кодекс СМУТ! Киселова не отрече, че може да пристане на Радев - в БСП гласували по съвест за Изборния кодекс
ново
Днес: 80
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК