ГОРЕЩО
ШОК! Откриха тяло на млада жена в Сливенско, арестуван е криминално проявен
ПАНИКА, КРЪВ И ПИСЪЦИ: Вижте покъртителния разказ на Кристияна, оцеляла след ада на "Челопешко шосе"
САМО В ПИК! Георги Марков БЕЗПОЩАДЕН в деня на годишнината от грандиозния митинг на Орлов мост от 1990 г.: Партизаните на Сорос от ПП и ДБ ни пробутват за президент незаконния премиер Гюрчо
Група J на Мондиал 2026: Лебедовата песен на Меси започва тук
"КАЛАШНИК" НА ПЪТЯ: Криминалист РАЗКРИ ЗАЩО Васко от Ботунец е карал с чешка шофьорска книжка
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
14 охранителни камери ще бъдат поставени по пешеходната зона на бул. „Цар Освободител“ в Сливен. Мерките се налагат и заради все по-честите кражби на новозасадените цветя, храсти и дръвчета от градския център. Стойността на открадната растителност е 7 200 лева, съобщи ландшафтният архитект Емилия Кючукова, предаде агенция "Фокус".
препоръчано
Вече са откраднати 2 широколистни дървета от екзотични видове, като стойността само на едното е 311 лева. Констатирани са кражби на 28 иглолистни дървета, 210 декоративни вечнозелени храсти, 98 декоративни почвопокривни храсти, 25 декоративни цъфтящи храсти и над 130 многогодишни цветя.
свързани новини
Премахнаха оградата около спорния строеж в местността Баба Алино (СНИМКИ)
15553
преди 2 часа
Мощна буря с градушка помете Монтана
19944
преди 16 часа
Пожар пламна в депо за гуми във Варна
11095
преди 19 часа


