ГОРЕЩО
ГРЕДА: Коцев отсвирил Асен Василев за листите на ППДБ във Варна
УЖАСЪТ „Петрохан“: Николай Златков и 15-годишният Александър – обезкосмени; уреди за клизма и лазерен епилатор, открити в кемпера на Калушев и в къщата в с. Българи
ВЪРВЯТ КЪМ ЗАКРИВАНЕ: Още две от лицата на "Промяната" напускат партията?
ТОП ПРОГНОЗА след поредната изява на Венко: Сабрутките и петроханците ще паднат под 10% и ще имат максимум 28 депутати
ГОРЕЩО! Откриха СНИМКА на Васил Терзиев с Калушев и Ивей - петроханците били на представянето на кандидатурата му за кмет
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Обилните дъждове заляха път и в Монтанско, съобщиха от Агенция „Пътна инфраструктура“. Ограничено е движението по път II-81 между Монтана и Берковица, при моста на река Бързия в района на Боровци. Причината е наводнен пътен участък от обилните дъждове през последните дни.
препоръчано
От АПИ обявиха обходен маршрут за пътуващите по трасето за Берковица. Алтернативното трасе е по път I-1-Сумер-път III-1621 Сумер-Вършец-път III-812 Вършец-Берковица. Обходният път за Боровци и Благово е по път I-1-Сумер-Пърличево-път 8104 Пърличево-Боровци.
свързани новини
Потоп! Градушка удари Пазарджик, пороен дъжд удави Сливен
16593
на 03.05.2016

ГРЕДА: Коцев отсвирил Асен Василев за листите на ППДБ във Варна
32536
преди 41 минути
ВЪРВЯТ КЪМ ЗАКРИВАНЕ: Още две от лицата на "Промяната" напускат партията?
109747
преди 2 часа


