ГОРЕЩО
Локомотив София може да отмъкне нещо от Левски
ГОРЕЩА ТЕМА! Експерт разкрива истината за цените на горивата: В Европа растат и ще продължат да растат
СЛЪНЦЕТО пробива облаците, но дъжд с гръмотевици следобед не е изключен над планините, а и над морето (КАРТИ)
ОСТРИ РЕАКЦИИ: Не е нормално всички да борим комплексите си с ботокс като Константин Проданов и да се мислим за големи красавци
Тежко му на Радев с такава улична банда
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Вълни, достигащи до 11 метра, са залели крайбрежието в кубинската столица Хавана и са отнесли бутки и други слаби постройки в близост до морския бряг. Те са предизвикани от урагана „Ирма“, който е предизвикал и силни ветрове, които са причинили разрушения на доста сгради и хотели по крайбрежната ивица, предаде Reuters.
препоръчано
Доброволци и служители на властите, прекараха нощта, като спасяваха хората от домовете им в централната част на Хавана, тъй като морето порази, с исторически сила, в района, който е уязвим за наводнения, дори когато бурята се приближаваше към Флорида на север.
ТРАГЕДИЯ! Ураганът "Ирма" взе първата си жертва във Флорида Кийс
30683
на 10.09.2017
ТРАГЕДИЯ! Жертвите на „Ирма“ в Сен Мартен вече са четири
20225
на 10.09.2017


