BG EN

Потресаващо! Момче заля с киселина приятеката си, отказала му брак

СВЕТЪТ ДНЕС

Потресаващо! Момче заля с киселина приятеката си, отказала му брак

13183
на 23.10.2013
Потресаващо! Момче заля с киселина приятеката си, отказала му брак
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Млад индиец заля с киселина приятелката си, защото му отказала брак, съобщава The Daily Mail.  21-годишният Джитандра Сахпал побеснял, след като гаджето му го зарязало. Връзката им продължила няколко месеца.

препоръчано

Когато решил да й предложи брак, тя отказала с мотива, че родители й са против, защото е безработен и го помолила да се разделят като приятели. 18-годишната студентка все пак приела да се срещнат отново, но ясно заявила, че не желае да възстановяват отношенията си. Тогава той я хванал за шията, извадил шише с киселина и се опитал да го излее в устата на жертвата. Момичето се съпротивлявало и течността се разляла по лицето й.

Сахпал избягал, а девойката е приета в болница в много тежко състояние. Течността е проникнала през кожата и е достигнала до вътрешните органи на главата. 

“Той постоянно я преследваше. Когато му каза, че родителите й са против връзката им, той нападна и баща й”, разкриха родственици на жертвата.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 16 декември - Телците да очакват новина за финансови постъпления, Водолеите да не пътуват САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 16 декември - Телците да очакват новина за финансови постъпления, Водолеите да не пътуват
ПИК TV x
ГОРЕЩО В ПИК TV: Противниците на еврото се събраха - Костадинов се подмазва на Румен Радев, иска избори през март ГОРЕЩО В ПИК TV: Противниците на еврото се събраха - Костадинов се подмазва на Румен Радев, иска избори през март
ново
Днес: 34
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК