ГОРЕЩО
ТЕЖЪК ИНЦИДЕНТ: Две жени загинаха в катастрофа на пътя Айтос-Карнобат
ШИШКОВ ВДИГНА РЪЦЕ за незаконния град край Варна: Историята е много оцапана
НАПРЕЖЕНИЕ: Синдикатите готвят реакция, ако видят това конкретно предложение в бюджета
НЕВИННИ ЖЕРТВИ: Излезлият преди 10 дни от пандиза циганин заклал като агнета Юлиян и Дани (СНИМКИ)
ЗЛОВЕЩО! Потресаващи подробности за кървавата касапница в Угърчин
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
„Гого щеше да е още жив, ако имахме лекари като хората. Можело е да му се помогне много отдавна, но те го оставиха да умре. Какво да кажа сега?! Няма утеха!” Това заяви пред „ПИК” почернената вдовица на починалия днес певец от „Тоника” Гого.
препоръчано
Според Ева, с която той живя повече от 30 години и на сцената и в живота, той се е разболял пред много години от лаймска болест във Виетнам по време на турне. Оттогава често е чувствал неразположения и е търсил лекарска помощ, но докторите така и не успели да открият какво е заболяването. Преди около две години положението става сериозно и се отключва и коварно заболяване, което вече било нелечимо.
свързани новини
Ето как грешна диагноза уби Гого
330137
на 10.01.2014
Почина Гого от "Тоника"! Обичаният певец загуби битка с коварна болест
190513
на 10.01.2014
Тони Димитрова на рождения си ден през сълзи: Гого беше човек за обичане
58520
на 10.01.2014
Стефан Диомов пред „ПИК”: Гого не заслужаваше такава смърт
62394
на 10.01.2014


