ГОРЕЩО
Петър Витанов РАЗКРИ ИСТИНАТА за бюджета
ГОРЕЩ СЛУХ! Радев готви офанзива за София - избира между две млади остриета за кмет
НЕОСПОРИМ ФАКТ! Тол камери заснели шофьора, който уби две деца и един баща на АМ "Тракия", с телефон в едната ръка и с чаша в другата
Гълъб Донев с ПОСЛЕДНИ НОВИНИ около бюджета - ето кога го внасят в парламента
Радев анонсира предстояща среща с Александър Вучич
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
47-годишен мъж пострада при катастрофа, станала тази сутрин около 6.30 ч. на ул. „Св. Димитър Басарбовски“, след дъговия мост, в посока Русе.
препоръчано
Лек автомобил се е ударил в стълб, а стълбът е паднал на пътя и е затворил движението. На местопроизшествието е изпратен екип на Пътна полиция. Изяснено е, че БМВ, управлявано от 29-годишен водач при движение с несъобразена скорост с пътните условия и употреба на алкохол, напуска платното и се блъска в бетонен стълб от електропреносната мрежа.
Пострадал е мъжът, който се е возел в колата, с контузна рана на главата, който след преглед в МБАЛ е освободен. На шофьора е измерен алкохол – 0.78 промила.
свързани новини
Адска верижна катастрофа в "Дружба 2"!
41855
на 02.02.2016
ОГНЕН АД: Горя ферма край Асеновград, спасиха 100 телета и крави от пламъците
10163
преди 11 часа
Кола проби мантинелата на АМ „Тракия“ край Карнобат и се преобърна в нива
19368
преди 11 часа
Тийнейджър пострада тежко при челен удар на пътя Ботевград-Плевен
10800
преди 12 часа
СТРЯСКАЩО: 218 трупа по пътищата от началото на годината
11563
преди 13 часа


