ГОРЕЩО
ГОРЕЩ ВЪПРОС: Къде е "Правосъдие за всеки"? Ако Васко от "Калашниците" беше убил куче, пред Съдебната палата щеше да е пълно с гневни протестиращи
Сравниха със земята бившия министър Емил Дечев заради тв изцепка: Явно така и не е разбрал какво прави в МВР
САМО В ПИК! Бившият министър Даниела Везиева с ТОП АНАЛИЗ - ще овладее ли правителството свръхдефицита и какви трябва да са следващите стъпки
СКАНДАЛ ТРЕСЕ ВАРНА! Кметът Коцев изрита заместника си Илия Коев. И си присвои ресорите му
ХРАБРЕЦ: Раненият български полицай - герой в две държави
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Актрисата Лиса Сигрем почина в САЩ на 82-годишна възраст лет. Това съобщава Холивуд Рипортър. Дъщерята на актрисата е разказала пред изданието, че Сигрем е починала на 1 февруари в хоспис в Бърбанк, щата Калифорния.
препоръчано
Актрисата е страдала 9 години от деменция.
Сигрем се снима в ролята на Лила в третия сезон на сериала "Батман" за тв канала телеканале ABC. Активният й филмов период е през 60-те години.
Превод: ПИК
ВЕРСИЯ: Ето кой може да е новият Батман
13598
на 04.02.2019
НОВА РОЛЯ! Алек Болдуин става баща на Батман
12066
на 28.08.2018
НА ТРУПЧЕТА! Изритват Бен Афлек от "Батман" заради алкохола
21867
на 29.08.2018


